O asociaci

Asociace sdružuje fyzické a právnické osob v oboru oceňování majetku, kteří jsou držiteli certifikátu vydaného Certifikačním orgánem akreditovaným Českým institutem pro akreditaci. Naším cílem je vytvářet a poskytovat členům jednotnou metodiku v oblasti oceňování, podporu velké asociace a být  moderní platformou pro odborné vzdělávání a spolupráci.

Náplní práce členů je především oceňování majetku. Asociace má téměř 300 členů v celé České republice, kteří pracují pro všechny banky, spořitelní družstva a nebankovní subjekty. Členové se zaměřují nejvíce na oceňování věcí nemovitých pro všechny účely.

Asociace byla založena již v roce 1996 pod názvem Unie odborných odhadců majetku, jako výsledek úsilí o založení odborného profesního sdružení. V roce 1998 byla Unie odborných odhadců majetku přejmenována na Českou společnost certifikovaných odhadců majetku a vzhledem k vývoji v posledních letech v roce 2018 došlo na přemenu na Asociaci certifikovaných odhadců.

Mohlo by vás zajímat

20. výročí sdružení Nemoforum
31 Říj 2019

20. výročí sdružení Nemoforum

Asociace certifikovaných odhadců byla před 20 lety zakládajícím členem Nemofora....

Pořádáme pravidelný seminář
30 Zář 2019

Pořádáme pravidelný seminář

13. 11. 2019 v Hotelu DUO pořádáme pravidelný seminář pro členy ACO a odhadce s licencí znaleckého ústavu A-Consult plus....